DUETTO LAZERİNİN ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Duetto M. T. Platformu iki farklı lazer dalga boyunu (755 ve 1064 nm) aynı atış içerisinde programlanabilir dozlarda, puls dalga güvenli ve ayarlanabilir dizilerle piyasadaki diğer cihazlara kıyasla çok daha güvenli ve etkin bir tedavi olanağı sunar.

Duetto M.T. çalışma platformu en geniş epilasyon olanağı sunumu yanı sıra, vasküler ve foto‐rejuvenasyon uygulamalarının yapılmasını sağlar.

DUETTO modelinde Alexandrite ve Nd:YAG ayrı olarak da kullanılabilmektedir. Bu sebeple DUETTO 3 farklı sistemden oluşmaktadır (Alexnadrite – Nd:YAG – Alexandrite+Nd:YAG).

Karma teknolojiler dalga boylu puls sayesinde, Duetto M.T., uzman isterse dalga boylarından birini veya her ikisini de ayarlanmış şekilde önceden tanımlanmış puls oranlarında kişinin tedavi gereksinimlerine paralel olarak düzenleyebilir.

DUETTO M.T. bu teknik üstünlüğü sayesinde etkinlik ve güvenlik arasında bir seçim zorunluluğu olmadan kişinin durumuna bağlı olarak özgün tedavi oluşturma olanağı sağlarken medikal estetik alanında çalışan profesyonellere de kesin bir çözüm getirmektedir.

-Tüm cilt tiplerinde etkili ve güvenli epilasyon

-Derin ve yüzeysel Vasküler lezyonlar

-Epidermik Pigment Lezyonlar

-Yüzde Fotoyaşlanma

Prof. Dr. Nilgün ŞENTÜRK

Dermatoloji